Ankara +90 (312) 963 30 23

nijerya vizesi

 

 

 

 

 

 

Nijerya Vize Merkezi / ANKARA

Açık Adres:           Cinnah Cad.. Bükreş Sok. No:19/8 Çankaya / ANKARA (Keni Turizm)

Telefon:                 +90 (312) 963 30 23 ​

E-Posta:                 help@eagvs.com

 

Ankara’nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Altındağ ve Etimesgut gibi merkez ilçeleri ile Gölbaşı, Çubuk, Beypazarı, Polatlı, Ayaş, Elmadağ, Kızılcahamam ve Kazan gibi bağlı ilçelerinde ikamet edenler Nijerya Vizesi işlemleri için Euroasia Ankara çalışma ofisimizden yardım alabilirler. Çalışma ofisimizin irtibat telefonu olan +90 (312) 963 30 23 numara ile yetkililerimize ulaşabileceğiniz gibi, help@eagvs.com e-mail üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Vize başvuru usulleri ile istenilen evraklar zamanla değişip güncellenebildiği için konusunda yetkin kişilerden destek almakta fayda vardır. Aksi halde evrak hazırlık sürecinde yapılabilecek küçük hatalar başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına sebebiyet verebilmektedir.

Nijerya vize işlemlerinizi başlatabilmek için hazırlamış olduğunuz başvuru evraklarınızı Ankara Euroasia çalışma ofisimize ulaştırmanız yeterlidir. Ankara dışında ikamet ediyorsanız evraklarınızı kurye veya kargo ile gönderebilirsiniz.

Nijerya vize başvuruların temel karakteristiği davet mektubu olmadan işlemlerinizin başlatılamamasıdır. Nijerya’daki muhataplarınız tarafından resmi prosedüre göre hazırlanması gerekmektedir. Davetiye belgesinin üzerinde sizin kimlik bilgileriniz ile seyahatinizin amacı ve tarihleri belirtilmeli, belge üzerinde imzası bulunan kişinin pasaport fotokopisi ile birlikte başvuru dosyasına konmalıdır.

Nijerya Federal Cumhuriyetinin Türkiye’deki tek resmi temsilciliği olan Ankara Nijerya Büyükelçiliği Türkiye’nin tüm bölgelerinden başvuru kabul etmektedir. Bu kapsamda Konya, Sivas Kayseri, Nevşehir, Bolu, Trabzon, Samsun, Çankırı, Niğde, Kastamonu, Kırıkkale, Rize, Erzurum ve Yozgat illerini kapsayan bölgelerden Nijerya vize başvuru evraklarınızı Euroasia Ankara çalışma ofisimize gönderebilirsiniz.

Nijerya Ankara Büyükelçiliği vize başvuru işlemlerine nezaret etmekle birlikte, konsolosluk hizmetleri kapsamında evrak tasdik işlemleri de yapmaktadır. Nijerya ile karşılıklı ticari ilişkileri olan şirketler gümrük beyannamesi, fatura ve invoice ile birlikte diğer şirket evraklarının tasdik işlemlerini Ankara çalışma ofisimiz aracılığıyla yaptırabilirler. Nijerya’ya eğitim için gidenler diplomalarını veya eğitim belgelerini Büyükelçilikten aynı şekilde evrak tasdik işleminden geçirebilirler.

5 Adımda Nijerya Vizesi Nasıl Alınır?

1)  Nijerya’ya yapacağınız seyahatinizin detaylarını Ankara Euroasia ofis çalışanlarımızla paylaşın. Ankara’da ikamet ediyorsanız şahsen ofisimize gelebilirsiniz. Ankara dışından başvuru yapacak olanlar web sayfamızda bulunan iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirler.

2) Ofis çalışanlarımız, seyahat amacınız doğrultusunda başvurmanız gereken vize türü ile hazırlamanız gereken başvuru evrakları hakkında sizleri yönlendireceklerdir.

3)  Ankara ofis çalışanlarımızın yönlendirmesi doğrultusunda düzenlemiş olduğunuz evraklarınızı yetkililerimize ulaştırın. Ankara merkezde ikamet edenler evraklarını elden teslim edebilirler. Ankara dışından işlem yaptırmak isteyenler kargo veya kurye ile evraklarını gönderebilirler.

4)  Ankara ofis merkezimize ulaşan evraklarınız hatalı ya da eksik evrak yönünden kontrol edilerek, Ankara Nijerya Büyükelçiliği Konsolosluk vize birimi nezdinde vize başvuru işlemleriniz başlatılacaktır.

 5)  Nijerya Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk vize görevlileri, başvurunuzu yaklaşık 7-15 günlük bir çalışma zamanı içerisinde sonuçlandıracaktır. Değerlendirme süresinin uzun veya kısa olması başvuru belgelerinizin doğru hazırlanmasıyla bağlantılıdır. İşlemlerinizin konsolosluk nezdinde takibi yapılarak vizesi yapılmış pasaportunuz irtibat adresinize gönderilecektir.   

Nijerya vize başvurunuzdan, seyahatinizin planlanmasına kadar( ulaşım ve konaklama rezervasyonlarınızın yapılması )her türlü işlemleriniz için help@eagvs.com e-posta adresimiz üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.