Antalya +90 (242) 255 01 20

nijerya vizesi

 

 

 

 

 

 

Nijerya Vize Merkezi / ANTALYA

Açık Adres:          
Telefon:  +90 (242) 255 01 20                
E-Posta:    antalya@eagvs.com 

 

Nijerya vize işlemleri için Antalya’dan kalkıp Nijerya Büyükelçiliğinin bulunduğu Ankara’ya gitmenize gerek yoktur. Başvuru işlemlerinizi Antalya şehir merkezinde hizmet veren Euroasia Antalya çalışma ofisimiz üzerinden başlatabilirsiniz. Ofis merkezimizdeki yetkililerimiz hazırlanması gereken evraklar, takip edilmesi gereken vize prosedürleri ve ödemeniz gereken vize ücretiniz hakkında sizlere kapsamlı bilgi aktaracaklardır.

Antalya şehir dışından başvuru yapmak veya vize işlemleri hakkında bilgi almak isteyenler antalya@eagvs.com e-posta adresimiz üzerinden taleplerini iletebilecekleri gibi internet sayfamızda belirtilen telefonlar ile çağrı merkezimize ulaşabilirler.

Antalya’nın merkeze bağlı ilçeleri Alanya, Kemer, Demre(Kale), Serik, Gazipaşa, Elmalı, Kaş, Manavgat, Aksu, Kepez, Finike, Korkuteli ve Akseki’de yerleşik kişiler, kendilerine çok yakın olan Antalya Euroasia ofis merkezimizi ziyaret ederek, çıkmayı düşündükleri Nijerya seyahatlerinin planlamasını yapabilirler. Turistik, ticari, ziyaret ya da çalışma vizesi için hazırlamış oldukları başvuru evraklarını elden teslim edecekleri gibi isterlerse uçak ve otel rezervasyonlarını da yaptırabilirler. İşlemlerinizi ofis merkezimiz üzerinden yapmanız halinde ulaşım ve konaklama rezervasyonlarınızın evrakları, vize başvuru dosyanıza dahil edilecektir.

Nijerya vizesi için hazırlanması gereken başvuru evraklarının arasında davet mektubu, pasaport, biometrik fotoğraf, banka hesap dökümleri ile vize başvuru formu temel evraklar olarak kabul edilmektedir. Sosyal konumunuza ve başvurunuzun içeriğine göre, bunlara ek olarak hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini ofis çalışanlarımıza danışarak öğrenebilirsiniz.

Nijerya vize başvuru formu, başvurunuzun değerlendirilmesi hususunda çok önemli bir görev icra etmektedir. Konsolosluk vize görevlileri sizi birebir göremediği için başvurunuzu form üzerinde ifade edilen bilgiler ışığında değerlendireceklerdir. Form üzerine kaydedilen bilgilerinizin hem güncel, hem de diğer başvuru evraklarında bulunan bilgiler ile tutarlı olması çok önemlidir.

Mersin, Isparta, Burdur, Denizli ve Muğla il ve ilçelerinden vize başvurusunda bulunmak isteyenler, hazırlamış oldukları başvuru evraklarını kargo yâda kurye ile Antalya Euroasia GVS çalışma ofislerimize ulaştırmaları yeterli olup kendilerinin gelmesi şart değildir. Çalışanlarımız sizlerin adına işlemlerinizi yürüteceklerdir.

Nijerya Vizesi Nasıl Alınır?

1) Euroasia Antalya ofis çalışanlarımızın yardımı ile vize başvurunuz için gerekli olan evraklarınızı hazırlayın. Evraklarınızın biçimi ve içeriği Nijerya vize mevzuatına uygun olması, başvurunuzun akıbeti açısından çok önemlidir. Nijerya vize işlemleri için çok önemli olan davet mektubunun nasıl hazırlanması gerektiği hususunda Euroasia çalışanlarımızdan destek almanız faydalı olacaktır.

2) Hazırlamış olduğunuz başvuru evraklarınızı, Antalya şehir merkezinde hizmet veren çalışma ofisimize ulaştırın. Antalya il merkezi ile bağlı bulunan ilçelerinde ikamet edenler ofis merkezimizi randevu almadan ziyaret edebilirler. Çalışma ofisimizin faaliyet alanı içindeki diğer illerden başvuru yapmak isteyenler için evraklarını kargo ile gönderebilme imkânları bulunmaktadır.

3) Euroasia Antalya çalışma ofisimize gelen evraklarınızın içinde eksik veya hatalı belge olup olmadığı yönünden kontrolleri yapılarak sizlere bilgi verilecektir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için eksik veya hatalı hiçbir belgenin olmaması gerektiğini unutmamalısınız. Başvuru şartları açısından hazır hale getirilmiş evraklarınız, vize başvuru dosyası halinde düzenlenerek Nijerya Ankara Büyükelçiliği vize birimine teslim edilecektir.

Evraklarınızın teslim edilmesi ile başlayan başvuru süreciniz, çalışanlarımız tarafından takip edilecektir. İşlemleriniz sonuçlandığı zaman, vizesi işlenmiş pasaportunuz çalışanlarımız tarafından sizlere ulaştırılacaktır.