Nijerya Vizesi Başvuru Bölgeleri

 

Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet verebilmek amacıyla, personel kadrosunu oluşturarak organizasyon teknik alt yapısını kuran Euroasia Global Visa Service’in çeşitli bölgelerde çalışma ofisleri faaliyet göstermektedir. Nijerya vizesi alabilmek için evrak hazırlığı, başvuru dosyası oluşturma ve konsolosluk nezdinde başvuru yapabilme gibi işlemlerinizin her aşamasında çalışma ofislerimizden destek alabilirsiniz.

Çalışma ofislerimizdeki yetkililerimize iletişim telefonları üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizdeki yetkililerimizden Nijerya vize başvuru evrakları ile Nijerya vize ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz bu bilgiler ile ilgili talebinizi help@eagvs.com e-posta adresi üzerinden yetkililerimize iletebilirsiniz.

Nijerya ve Türkiye Hükümetleri arasındaki anlaşma gereği sadece diplomatik pasaport sahipleri kısmi vize muafiyeti kapsamına alınmışlardır. Bu kişiler kısa süreli Nijerya seyahatlerine vizesiz gidebilirler. Bunun dışında Hizmet, Hususi ve Umuma Mahsus pasaport sahipleri, gerekli başvuru evraklarını temin ederek, Nijerya Ankara Büyükelçiliğinden Nijerya Vizesi almak zorundadırlar.

Nijerya Vizesi İstanbul

İstanbul’un merkez ilçeleri ile çevresindeki komşu illerden yapılabilecek Nijerya vize başvuruları için Euroasia İstanbul çalışma ofisi, tecrübeli çalışanları ile sizlere hizmet vermektedir. Turistik, ticari veya ziyaret amaçlı vize başvurularınızın nasıl yapılması gerektiğine dair ayrıntılar için çalışma ofisimizi ziyaret etmenizi öneririz. Web sitemizde bulunan Nijerya Vizesi İstanbul sayfasındaki iletişim bilgilerimizi kullanarak çalışma ofisimize ulaşabilirsiniz.

Nijerya vize başvuruları için başvuru sahibinin bizzat bulunmasını gerektirecek bir zorunluluk bulunmamaktadır. Konsolosluk, yetkili acenteler ile yetkili vize aracı kurumlarının Nijerya vize işlemlerini yürütebilmesine imkân verdiği için sadece başvuru evraklarınızı çalışma ofislerimize ulaştırarak Nijerya vizenizi alabilirsiniz.

Nijerya vize işlemleri için davet mektubu bulunması gereken zorunlu evraklar arasındadır. Genel biçimi aynı olmakla birlikte, içeriği yapılan vize başvurusunun niteliğine göre şekillenmektedir. Talep edeceğiniz vizenizle alakalı davet mektubunuzun nasıl olması gerektiği ve kimler tarafından hazırlanarak size gönderilmesi hususunda, İstanbul Euroasia ofis çalışanlarımızdan teknik destek alabilirsiniz.

 

Nijerya Vizesi Ankara

Nijerya Federal Cumhuriyeti adına, yegâne resmi temsilci olarak Türkiye Cumhuriyetinde faaliyet gösteren Nijerya Büyükelçiliğinin hizmet merkezi,  Ankara’nın merkez ilçelerinden olan Çankaya ilçe sınırları içerisinde bulunmaktadır.  Nijerya vize işlemleri adına Türkiye’de tek yetkili karar merci olduğu için bölge sınırlaması olmadan, Türkiye’nin bütün şehirlerinden yapılan başvuruları kabul etmektedir. Kendisine yapılan vize başvurularını kabul edip Nijerya vize mevzuatına göre sonuçlandırma hususunda takdir yetkisi kendisine aittir.

Nijerya Ankara Büyükelçiliğinin gündemini yakından takip eden Euroasia Ankara çalışma ofisi, Nijerya seyahatinizle ilgili olarak vize işlemlerinizin yürütülmesi, uçak ve otel rezervasyonlarınızın yapılması konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Ankara şehir merkezi başta olmak üzere bağlı ilçelerden Nijerya turist vizesi, Nijerya ticari vize ve Nijerya çalışma vizeleri gibi farklı kategorilerdeki vize başvurularınız için Ankara çalışma ofisimizden yardım alabilirsiniz. Nijerya Vizesi Ankara sayfamızda ofisimizin ikamet adresi, telefon numarası ve e-mail adresi bulunmaktadır.

Nijerya vize başvuru formunuzun düzenlenmesi, seyahatinizin niteliğine göre içeriği değişebilecek vize talep dilekçenizin hazırlanması, ofis çalışanlarımızın sorumluluğu altında bulunmaktadır.

Ankara’nın da dahil olduğu İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere, Doğu Anadolu ile Karadeniz Bölgelerinde ikamet eden kişiler, Nijerya vize başvuru evraklarını kargo yada kurye ile Ankara Euroasia çalışma ofisimize gönderebilirler.

 

Nijerya Vizesi İzmir

İzmir’de bulunan Euroasia Global Visa Services’in çalışma ofisi, İzmir merkez ve çevre ilçeleri ile Ege Bölgesi sınırları içerisinde bulunan Aydın, Manisa ve Muğla gibi diğer illere de hizmet vermektedir. İzmir çalışma ofisimize ulaşabilmek, vize işlemlerinizin yürütülebilmesi ile ilgili bilgi ve destek alabilmek için Nijerya Vizesi İzmir sayfamızda bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Kendinizin gelmesine gerek kalmadan, güncel bilgilerinizi içeren belgelerle tamamlanmış evraklarınızı çalışma ofisimize ulaştırarak Nijerya vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Vize başvurusu yapabilmek için kullanacağınız pasaportunuzun en az 6 aylık geçerlilik süresinin bulunmasına dikkat etmelisiniz. Konsolosluklar vize başvuru işlemlerinde genellikle yeni pasaport kullanılmasını önerdikleri için pasaportunuzun çıkarılma tarihi mümkünse 10 yıldan fazla olmamalıdır.

Nijerya Vizesi Edirne

Euroasia Edirne çalışma ofisi çevresindeki il ve ilçelerden kendisine yapılan Nijerya vize başvurularını kabul ederek Ankara Nijerya Büyükelçiliği nezdinde işlemleri başlatabilmektedir. Büyükelçilikteki vize başvurunuzun sizin adınıza takip edilmesi ve başvurunuzun sonuçlanması durumunda, Nijerya vizesi onaylanmış pasaportunuzun sizlere ulaştırılması, Edirne ofis çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Turistik, ticari, ziyaret veya çalışma vizesi gibi farklı Nijerya vizeleri için Edirne çalışma ofisimizden destek alabilirsiniz. help@eagvs.com e-posta adresimiz üzerinden çalışma ofisimize ulaşarak, başvuru için gereken Nijerya vizesi başvuru evrakları 2018 listesini talep edebilirsiniz. Edirne Euroasia GVS ofis çalışanlarınız ödemeniz gereken Nijerya vize ücreti hakkında sizleri bilgilendireceklerdir.

 

Nijerya Vizesi Antalya

Akdeniz Bölgesinin başkenti olarak değerlendirilen Antalya, aynı zamanda Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden birisidir. Antalya ilinde hizmet veren Euroasia Antalya çalışma ofisi, görev alanı içerisinde bulunan tüm beldelere tecrübeli çalışanları ile vize hizmeti vermektedir.

Nijerya vizesi için hazırlamış olduğunuz başvuru evraklarınızı Antalya çalışma ofisimize bizzat gelerek elden teslim edeceğiniz gibi kuryeyle de gönderebilirsiniz. Antalya ili dışında ikamet eden kişiler evraklarını kargo ile çalışma ofislerimize ulaştırabilirler. Başvuru işlemlerinizin başlatılabilmesi için şahsınızın bizzat bulunması şart değildir.

Nijerya vize işlemleri için hazırlamanız gereken güncel vize başvuru evraklarının listesi ile şahsi başvurunuza göre hesaplanacak Nijerya vize ücreti hakkındaki bilgiyi help@eagvs.com mail adresi üzerinden Antalya çalışma ofisimizle irtibat kurarak talep edebilirsiniz.

 

Nijerya Vizesi Bursa

Nijerya vize işlemlerinizi, Konsolosluk bünyesindeki vize başvuru merkezine gelmeden başlatabilirsiniz. Bursa il merkezi ile çevre ilçelerden yapılabilecek Nijerya ile ilgili tüm kategorilerdeki vize başvuruları için Euroasia Bursa çalışma ofisi hizmet vermektedir. Nijerya Vizesi Bursa sayfamızda bulunan telefon ve e-posta adresimizi kullanarak Bursa Euroasia ofisimizle irtibat kurabilirsiniz.

Geçerlilik süresi yeterli( en az 6 ay ), yırtık veya eksik sayfası olmayan bir pasaport, biometrik ölçülerde çekilmiş 2 adet fotoğraf ve seyahat masraflarınızı karşılayabilecek maddi gücünüzün bulunduğunu gösteren banka hesap cüzdanı, şahsen hazırlamanız gereken evraklar arasındadır.

Vize başvuru işlemlerinizin başlatılabilmesi için bulunması şart olan Nijerya vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi sizlerin beyan edeceği bilgiler doğrultusunda, ofis çalışanlarımız tarafından düzenlenecektir.

Nijerya vize başvuruları için mutlaka olması gereken davet mektubu, Nijerya’da ilişki içerisinde olduğunuz kişiler ya da kurumlar tarafından hazırlanması gerekmektedir. Bursa ofisimizden destek almanız halinde,  Nijerya seyahatinize uygun davet mektubunuzun nasıl hazırlanması gerektiğine dair bilgileri çalışanlarımız sizlere aktaracaklardır.

 

Nijerya Vizesi Gaziantep

Gaziantep şehir merkezi ile ve bağlı olan tüm ilçeler başta olmak üzere, Güneydoğu Anadolu bölgesi sınırları içinde bulunan bütün il ve ilçelerde ikamet eden kişiler, Nijerya vize işlemlerini Gaziantep Euroasia çalışma ofisinden destek alarak yürütebilirler. Hazırlamış oldukları başvuru evraklarını Ankara’da bulunan Nijerya Konsolosluğuna götürüp teslim etmek için onca maddi külfetin altına girmelerine gerek yoktur.

Gaziantep dışında ikamet ediyor olsalar dahi başvuru evraklarını kargo ile çalışma ofisimize gönderebilirler. Nijerya Vizesi Gaziantep web sayfamızda iletişim telefonumuz ve e-posta adresimiz mevcuttur. Çağrı merkezimizdeki yetkililerimiz evraklarınızı nasıl hazırlamanız gerektiği, başvurunuza yönelik hesaplanacak vize ücretinizin ne kadar olduğu ve başvurunuzun muhtemel sonuçlanma zamanı hakkında sizleri aydınlatacaklardır.