İstanbul +90 (212) 963 03 43

nijerya vizesi

 

 

 

 

 

 

Nijerya Vize Merkezi / İSTANBUL - Ulus

Açık Adres:      Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul
Telefon:           +90 (212) 963 03 43​
E-Posta:           help@eagvs.com

 

İstanbul Euroasia Global Visa Services’in Çalışma ofisinden teknik destek alarak Nijerya’ya yapacağınız tüm seyahatlerinizde, ihtiyaç duyacağınız vize işlemlerinizin planlamasını yapabilirsiniz. Vize prosedürleri Nijerya Konsolosluğu tarafından zaman zaman değiştirilebilmektedir. Konsolosluğun gündemini yakından takip eden Euroasia çalışanlarımız, güncellenmiş yeni bilgiler doğrultusunda vize başvuru dosyanızı hazırlayarak, Nijerya vizenize sorunsuz ulaşabilmeniz için azami gayreti göstereceklerdir.

Davet mektubu Nijerya vizesi işlemleri için bulunması zorunlu en temel evraklar arasındadır. Ankara Nijerya Büyükelçiliği tüm kategorilerdeki vize başvuruları için davetiye belgesini mecburi tutmaktadır. Nijerya’daki muhataplarınız tarafından hazırlanarak başvurunuz öncesi size gönderilmesi gereken davet mektubunun içeriği ve formatı hakkında ofis çalışanlarımıza danışabilirsiniz.

Nijerya vize işlemleri için başvuru yapabilme adına Ankara’da bulunan Nijerya Büyükelçiliğine şahsen gitmenize gerek yoktur. İstanbul’un merkeze bağlı Üsküdar, Adalar, Şile Arnavutköy, Tuzla Çatalca, Avcılar, Maltepe, Bakırköy, Başakşehir, Silivri, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Ataşehir, Kadıköy, Şişli, Kartal, Pendik, Sarıyer,  Küçükçekmece ve Bahçelievler ilçelerinden yapacağınız tüm başvurularınız için Euroasia İstanbul çalışma ofisimizden destek alabilirsiniz.

Tekirdağ, Adapazarı, İzmit, Düzce, Çanakkale,  Karabük ve Sakarya il ve ilçelerinde ikamet ediyorsanız, İstanbul ofisimiz üzerinden başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. +90 (212) 963 03 43 numaralı telefon üzerinden çağrı merkezimize ulaşarak, başvuru yapabilmek için hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz help@eagvs.com e-posta adresi üzerinden başvuru evraklarının listesini talep edebilirsiniz.

5 Adımda Nijerya Vizesi Nasıl Alınır?

1)  Euroasia İstanbul çalışma ofisimize bizzat gelerek ya da iletişim telefonları üzerinden çağrı merkezimizdeki yetkililerimize ulaşarak Nijerya seyahatinizin ayrıntılarını( seyahatinizin amacını ve yolculuk tarihlerini) aktarın.

2) Yetkililerimiz seyahat amacınıza uygun talep edeceğiniz Nijerya vizeniz için gereken(turistik, ticari, ziyaret, çalışma) başvuru evrakları ile ödemeniz gereken vize ücretiniz hakkında sizleri bilgilendireceklerdir.

3)  İstanbul ofis çalışanlarımızın tarif ettiği şekliyle hazırlamış olduğunuz başvuru evraklarınızı ofis merkezimize gelerek elden teslim edebilirsiniz. İstanbul dışından başvuru yapanlar evraklarını muhafazalı bir dosya içinde kargoya vererek bizlere ulaştırabilirler. Evraklarınız ofisimize gelir gelmez tasnif edilerek kontrolleri, yapılacaktır. Evraklarınız arasında eksik veya hatalı belge bulunması durumunda sizlere bilgi verilerek başvuru öncesi düzeltilmesi sağlanacaktır.

4) Nijerya vize prosedürlerine göre hazırlanarak tamamlanmış evraklarınız vize başvuru dosyası halinde Nijerya Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk vize birimine teslim edilerek işlemleriniz başlatılacaktır.

5)  Nijerya vizesi işlemleri başvurunun içeriğine ve başvuru sahibinin durumuna göre ortalama 7-15 günlük bir inceleme sonunda neticelenmektedir. Konsolosluk nezdinde sizin adınıza yapılan vize başvurunuz çalışanlarımız tarafından takip edilecektir. İşlemlerinizin sonuçlanmasıyla beraber vizesi onaylanmış pasaportunuz bizlere bildirmiş olduğunuz ikamet adresinize ulaştırılacaktır.

Nijerya vize başvurunuzdan, seyahatinizin planlanmasına kadar( ulaşım ve konaklama rezervasyonlarınızın yapılması )her türlü işlemleriniz için help@eagvs.com e-posta adresimiz üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.