Bursa +90 (224) 322 01 51

 

 

 

 

 

 

Nijerya Vize Merkezi / BURSA

Açık Adres:         Kükürtlü Mahallesi, Kükürtlü Caddesi No:3, Osmangazi/Bursa
Telefon:               +90 (224) 322 01 51
E-Posta:               bursa@eagvs.com

 

Değerli ziyaretçimiz.

Nijerya Ankara Büyükelçiliği, ülkesine seyahat etmek isteyen kişilerin vize başvurularını, yetkili aracı kurumlar ve acenteler üzerinden kabul ederek işlemlerini başlatabilmektedir. Ticari, turistik, çalışma ve ziyaret vizesi başvurularınızı, Bursa ve çevresine hizmet veren Euroasia Bursa çalışma ofisi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Nijerya vize işlemleri için konsolosluk başvuru merkezine bizzat gelmenize gerek yoktur. İşlemlerinizin başlatılabilmesi için hazırlamış olduğunuz başvuru evraklarınızı, Bursa çalışma ofisimize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

İhtiyacınız olan Nijerya vizenizi alabilmek için nasıl bir prosedürün takip edilmesi gerektiği ve hangi evrakların lazım olduğu hususunda ofis çalışanlarımıza danışabilirsiniz. +90 (224) 322 01 51 numaralı irtibat telefonu üzerinden yetkililerimize ulaşarak, yapmayı düşündüğünüz Nijerya seyahatinizin amacı, tarihleri ve içeriği ile ilgili ayrıntılarını çalışanlarımıza aktarırsanız, başvurmanız gereken vize kategorisi ile hazırlamanız gereken evraklar hakkında sizleri yönlendireceklerdir.

Nijerya vizesi başvuru işlemleri ilgili her türlü talebinizi bursa@eagvs.com e-mail adresi üzerinden iletebilirsiniz. Ofis çalışanlarımız sizin talebinize bağlı olarak Nijerya vize başvuru evrakları listesi ile Nijerya vize ücreti bilgisini içeren taslak sözleşme metnini e-mail adresinize göndereceklerdir.

Nijerya hükümetinin uygulamış olduğu vize mevzuatına göre kapıda vize uygulaması bulunmamaktadır. Türkiye üzerinden Nijerya’ya seyahat edenlerin Ankara Nijerya Büyükelçiliği vize biriminden alınmış geçerli bir vizelerinin olması gerekir.

Bursa’nın Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım merkez ilçeleri başta olmak üzere Karacabey, Gemlik, Yenişehir, İznik, Kestel, Gürsu, İnegöl, Orhangazi, Keles, Mustafa Kemal Paşa, Orhaneli ve Mudanya ilçelerinde yerleşik olan kişilerin, Nijerya seyahati öncesi yapılması gereken işlemlerini koordine edebilmek için Bursa çalışma ofisimize başvurabilirler.

Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Bilecik, Eskişehir ve Kütahya il ve ilçeleri, Euroasia Bursa ofis merkezimizin faaliyet alanında bulunduğu için bu bölgelerde ikamet edenler aynı hizmeti alabilme adına çalışma ofisimizle iletişime geçebilirler.

Nijerya Konsolosluğu Çalışma Vizesi

Nijerya’da icra edilen proje bazlı faaliyetlerde istihdam edilmek üzere, Türkiye’den giden kalifiye işçi ve uzmanların, talep edilen konaklama süresine bağlı olarak konsolosluktan kısa süreli çalışma vizesi (Twp) yada uzun süreli çalışma vizesi (Str) almaları mecburidir. Euroasia Bursa Ofisi çalışma vizesi başvurularınızın yapılması ve sonuçlanana kadar takip edilmesi konusunda sizlere destek vermektedir.

Nijerya Ankara Büyükelçiliği konsolosluk hizmetleri kapsamında, Türk vatandaşları ile Nijerya vatandaşlarının evrak tasdik işlemlerini de yürütmektedir. Nijerya’da resmi makamlar nezdinde geçerli olmasını istediğiniz fatura, gümrük beyannamesi  ve invoice gibi şirket evrakları ile birlikte, diploma ve eğitim belgelerinizi Bursa çalışma ofisimize ulaştırarak tasdik işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Nijerya vize başvuru prosedürleri arasında, Nijerya’ya özgü olmak üzere yerine getirilmesi gereken bazı sağlık önlemleri vardır. Seyahate çıkmadan önce özellikle Sarı Humma başta olmak üzere Hepatit türevleri ve Tifo hastalık etkenlerine karşı koruyucu aşı yaptırmanız mecburidir. Aşılama sonrası yetkili sağlık kuruluşundan alacağınız belgeyi vize başvuru evrakları arasına eklemeniz, işlemlerinizin yapılabilmesi için gereklidir.

Nijerya vize işlemleri kapsamında başvurunuzun yapılması ve takip edilmesi, ulaşım ve konaklama rezervasyonlarınızın oluşturulması gibi her türlü işlemleriniz için help@eagvs.com e-mail adresimiz üzerinden bilgi talep edebilirsiniz. +90 (224) 322 01 51 numaralı irtibat telefonu ile Euroasia Global Visa Service yetkililerimize ulaşabilirsiniz.